Forums
فرصت فروش!! - نسخه قابل چاپ

+- Forums (http://www.bourex.ir)
+-- انجمن: گفتگوهای بورسی (http://www.bourex.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: تالار گفتگوهای عمومی بورسی (http://www.bourex.ir/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: فرصت فروش!! (/showthread.php?tid=740)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

فرصت فروش!! - رباستیز - 12-02-2018

سلام
چند وقت پیش یه فیلم امریکایی درباره بحران سال 2007 می دیدم به اسم The big short  دو شخصیت جوان در این فیلم در یک جریان موازی بودند که یک نکته مهم را مانور میدادند واز این راه سود می کردند
و ان اینکه فعالان بازار از فکر کردن درباره رویدادهای منفی بیزارند و اکثر اوقات مثبت فکر می کنند.
اگر هر یک از ما به بیوگرافی بورسی خودمون نگاه اجمالی داشته باشیم می بینیم که بیشتر شکست های ما از مثبت اندیشی بیش از حد ناشی شده !!
تا به حال به ان میلیاردها تومنی که صرف خرید شبندر 1800تومنی یا مپنای 1300تومنی یا... فکر کرده اید؟؟!!
صاحبان این چند هزار میلیارد تومن ضرر به کمترین چیزی که نمی اندیشند وقایع منفی بوده!
سخن کوتاه کنم
وقتی ما در هر کدام از تاپیک های این تالار به به به و چه چه از سهم های خودمان می پردازیم الزام وجود یک تاپیک بنام ((فرصت فروش)) واقعا احساس می شود
انشالله سهم هایی که فکر می کنید به هر دلیلی در قیمت جاری خودشان ارزنده نیستند را در این تاپیک فرصت فروششان را با کمال احترام به همه دارندگان ان سهم به اشتراک بگذارید .
و در انتها جا دارد یاد کنیم از جناب موی عاقل بنیانگذار این تاپیک در بورکس سابق...

RE: فرصت فروش!! - mey - 13-02-2018

گروه خودرو...با قیمتهای فعلی دلار...و..کنترل شدید قیمتی محصولات...در 97..زیان های..سنگینی خواهند ساخت..اصلا بدرد سهامداری نمی خورند...فقط..نوسانات مقطعی...

RE: فرصت فروش!! - رباستیز - 13-02-2018

چراغ دوم رو هم خودم روشن می کنم
انرژی3 سهم ارزشمندی است
ولی در قیمت های فعلی توجیه خرید ندارد

RE: فرصت فروش!! - آصف 1 - 13-02-2018

(13-02-2018, 01:09 AM)رباستیز نوشته: چراغ دوم رو هم خودم روشن می کنم
انرژی3 سهم ارزشمندی است
ولی در قیمت های فعلی توجیه خرید ندارد

بله .
هم مقاومت محکمی دارد و هم پی به ای فوق العاده بالاست.
حتی اگر نفت هم وارد شود که بعید است مخصوصاً به این زودی و ضمناً اگر هم بیاید در ابتدا مقدار محدودی مورد معامله قرار خواهد گرفت ...، سود آنقدر بالا نمیرود که پی به ای اصلاح اساسی شود.

RE: فرصت فروش!! - رباستیز - 14-02-2018

زنگان تو مدت کوتاهی رشد زیادی داشته
1550تومن مقاومت قوی سهم هست
سهم فعلا نیاز به استراحت دارد

RE: فرصت فروش!! - رباستیز - 14-02-2018

(14-02-2018, 10:39 AM)رباستیز نوشته: زنگان تو مدت کوتاهی رشد زیادی داشته

از صف خرید امد به صف فروش!!

RE: فرصت فروش!! - رباستیز - 27-02-2018

(14-02-2018, 10:39 AM)رباستیز نوشته: زنگان تو مدت کوتاهی رشد زیادی داشته
سهم جند روزه که در صف فروش قفل بوده امروز هم بسته شد
احتمال افت تاحوالی۸۰۰ رو میدم

RE: فرصت فروش!! - رباستیز - 13-04-2018

نمودار روی جهانی رو میبینید که روی3600دلار مقاومت داشته و خط روند صعودی رو هم شکانده
باید دراین گروه احتیاط کرد

[عکس: 70c0b41baa.png]

RE: فرصت فروش!! - علی خوش متظر - 13-04-2018

(13-04-2018, 06:13 PM)رباستیز نوشته: نمودار روی جهانی رو میبینید که روی3600دلار مقاومت داشته و خط روند صعودی رو هم شکانده
باید دراین گروه احتیاط کرد

[عکس: 70c0b41baa.png]

دقیقا درسته

RE: فرصت فروش!! - نوح - 24-04-2018

افت حداقل ۶۰ درصدی در انتظاره این سهم‌هاست،
قشرین
دعبید
کمنگنز
و شاید کرمان