امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سايپا ( خساپا )
#1
موضوع فعالیت :
الف)موضوعات اصلي : توليد و ساخت انواع خودرو سبک و سنگين و اجزاء و لوازم قطعات يدکي آنها و فروش فراورده هاي مذکور و ... ب) موضوعات فرعي : انجام هر نوع سرمايه گذاري و عمليات صنعتي ، بازرگاني و خدمات سودآور
#2
                 سهامداران سایپا منتظر اخبار خوش باشند

تاريخ تنظيم: شنبه 9 بهمن ماه 1395 - 11:33 | دریافت فایل


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی جمالی در جریان برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان، درباره آمار تولید و فروش پراید اظهار داشت: درحالی سهم بازار این

خودرو 20 درصد است که نه تنها تقاضا خرید کاهش نیافته بلکه طبق آمارها با رشد 8 درصدی تقاضا نسبت به سال گذشته مواجه شده که نشان از اقبال این محصول دارد.

وی با اشاره به تلاش برای ارتقا کیفیت پراید و جایگزین کردن آن با محصولات جدید، گفت: محصولات گروه X 200 مانند ساینا، SP 100 و SP 0 جایگزین مناسبی

برای پراید خواهند بود که درصورت کاهش تقاضای خرید پراید، جایگزین خواهند شد. این محصولات تفاوت عمده‌ای با قیمت پراید نخواهند داشت به طورکه قیمت

ساینا به دلیل اضافه شدن امکاناتی، در مقایسه با پراید 20 درصد افزایش یافته است.

این مقام مسئول از عرضه دو محصول جدید ساینا اتومات و خودرو ۲۱۲ تا پایان سال و اعلام اخبار مثبت به سهامداران در آینده ایی نزدیک خبر داد.
#3
بر اساس گزارش بورس نیوز، در معاملات روز جاری روند صعودی و صف خرید سهام دو شرکت سایپا و بانک تجارت توانست جو بورس را از حالت کسل کننده و بی

رمق روزهای گذشته خارج نماید، بر این اساس گفته می شود افزایش حجم معاملات و روند صعودی سایپا احتمالاً دلیلی بنیادین دارد که ممکن است سود این

شرکت را دستخوش تغییراتی قرار دهد، اهالی تالار معتقدند سهام شرکت های زیر مجموعه سایپا ممکن است یکبار دیگر به داد بازار سرمایه برسند و مجدداً

جسارت خرید سهام را در بین اهالی تالار افزایش دهند.
#4
در کنار آن شنیده ها از سوی برخی از منابع آگاه حاکی از آن است که اتفاقات با اهمیتی در وضعیت سهام نارنجی پوش گروه خودرو یعنی سایپا رخ داده است که

می بایست منتظر اطلاع رسانی آن در روزهای آتی باشیم. این در حالی است که هم گروه شرکت سایپا یعنی ایران خودرو که در اخبار مثبت و اتفاقات بنیادی هیچ

چیزی کمتر از رقیب دیرینه خود ندارد روند نزولی را به خود گرفته و به نظر می رسد تنها عامل عقب ماندگی ایران خودرو نسبت به گروه سایپا تار بودن نگاه برخی

مدیران این شرکت به بازار سرمایه است.

بورس نیوز
#5
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا:          شنبه، 23 بهمن 1395 - 17:43

سایپا و سیتروئن توان پاسخگویی به نیاز بازارهای منطقه را دارند


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت سیتروئن گفت: همکاری دو شرکت سایپا و سیتروئن می تواند علاوه بر تامین نیاز داخلی، در بازارهای منطقه ای نیز پاسخگوی نیاز کشورهای هدف در منطقه باشد.
 
به گزارش سایپا نیوز: لیندا جکسون، مدیرعامل شرکت سیتروئن فرانسه در راس هیاتی از سایپا بازدید کرد و در نشستی با مهدی جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به تبادل نظر در خصوص همکاری های مشترک پرداخت.

در این جلسه مشترک، دکتر مهدی جمالی گفت: سایپا خاطرات خوبی با سیتروئن دارد و امیدوارم در این همکاری جدید بتوانیم آن خاطرات گذشته را تکرار کنیم.

وی افزود: در خاطرات مردم ایران خاطره خوب محصول زانتیا نیز وجود دارد که اگر چه می توانست پایانی بهتری داشته باشد ولی به هرحال خوشحالم از حضور و همکاری با شرکت سیتروئن و امیدوارم بتوانیم با هم فرصت های خوبی در بازار داخلی و بازار منطقه فراهم کنیم.

جمالی گفت: سایپا کاشان جزء بهترین فرصت ها در صنعت خودروی ایران است که توسط متخصصان ایرانی شرکت سایپا طراحی و به مرحله اجرا در آمده است.

وی تاکید کرد: سایپاکاشان فرصت خوبی در صنعت خودروی کشور است و با سرمایه گذاری مناسب می توان ظرفیت آن را به 400 هزار دستگاه رساند که عدد بسیار خوبی است.

مدیرعامل گروه سایپا تصریح کرد: قطعا بخشی از همکاری ما با سیتروئن معطوف به تولید خودرو با قیمت مناسب اقتصادی است و تولید خودروی اقتصادی می تواند فرصت خوبی برای هر دو شرکت فراهم کند.

جمالی تاکید کرد: قطعا در همکاری مشترک صرفا بازار داخلی مد نظر نیست و بازار کشورهای همسایه نظیر: عراق، سوریه، الجزایر و لبنان نیز مد نظر است و در تولید مشترک خودرو اقتصادی می توانیم از این بازار به صورت مشترک بهره برداری کنیم.

وی در خصوص فرآیند داخلی سازی محصولات مشترک با سیتروئن تصریح کرد: این فرآیند باید با سرعت بیشتری حرکت کند و داخلی سازی با جدیت دنبال شود و چنانچه داخلی سازی به کندی صورت گیرد از نظر قیمت در فضای رقابتی دچار مشکل خواهیم شد.لیندا جکسون مدیرعامل شرکت سیتروئن هم در این جلسه ضمن ابراز علاقه مندی به همکاری با گروه سایپا گفت: قطعا در همکاری مشترک بین دو شرکت می خواهیم که تولید محصولات متنوعی را تجربه کنیم و در این زمینه با هم رو به جلو حرکت نماییم.

وی افزود: در واقع استراتژی سیتروئن هم تلاش و تولید بر روی سبد متنوع محصول است و هدف مان تولید خودرو در کلاس های مختلف و در قالب همکاری مشترک با سایپا است و سیتروئن با همکاری سایپا می تواند این کار را انجام دهد.

جکسون تصریح کرد: هدف گذاری سیتروئن تا سال 2021 دست یابی 30 درصدی سهم بازار است و قطعا برای رسیدن به این هدف با شرکت سایپا همکاری دقیقی خواهیم داشت.

وی گفت: سیتروئن شرکتی است با محصولات جذاب و مورد علاقه مشتریان که با طراحی محصولات به روز باعث جذب بیشتر مشتریان خواهد شد.

مدیرعامل سیتروئن تاکید کرد: آنچه برای این شرکت اهمیت دارد این است که مشتری ایرانی با استفاده از محصولات سیتروئن حس بین المللی بودن را به خوبی درک کند و البته ما نیز در تولید، به نیاز مشتریان توجه و دقت خواهیم کرد.

وی افزود: سیتروئن قطعا در تولید خودرو اقتصادی تلاش خواهد کرد و این خودرو به نام خودرو هوشمند نامگذاری شده است چرا که می تواند نیاز بازار ایران را پاسخ دهد.

جکسون گفت: باید به پتانسیل مشترکی که وجود دارد توجه کنیم و ببینیم چگونه می توانیم با هم به بهترین شکل، همکاری موثری داشته باشیم.
#6
با اعلام انتشار 600 میلیارد تومان اوراق، عرضه در بورس کالا و...: 1395/11/24 15:10


   وعده های جدید جمالی: سهامداران سایپا منتظر اخبار خوش باشند/ افزایش سود

   مدیرعامل سایپا با اشاره به برنامه انتشار 600 میلیارد تومان اوراق مرابحه، عرضه محصول دربورس کالا و تولید ساینا اتومات، گفت: تا پایان سال خبرهای خوبی برای سهامداران خواهیم داشت و سایپا به سود عملیاتی مناسبی خواهد رسید.

   به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی جمالی در چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو به سخت بودن ایفای تعهدات طراحی ساختار مالی به وزارت صنعت

   اشاره کرد و گفت: درحالی سال گذشته برخی انتقاد و اعلام کردند جمالی یا اعداد را نمی داند یا مشکلات سایپا را که مشخص شده بر مشکلات فائق آمده ایم. به

   طوریکه سهم بازار سایپا 6 درصد بیشتر و 19 درصد از شکایت‌ها کم شده است.

   وی با اشاره به ادامه تحولات در ساختار مالی، از انتشار 600 میلیارد تومان اوراق مرابحه در بورس طی روزهای آینده و طی آخرین مراحل انتقال 50 درصد سهام سایپا

   کاشان به پژو سیتروئن خبر داد و گفت : تا پایان سال خبرهای خوبی برای سهامداران خواهیم داشت. به گونه‌ای که گروه ساپیا به سود عملیاتی مناسبی خواهد رسید.

   این مقام مسئول همچنین از عرضه محصول ساینا اتومات با قیمتی مناسب، محصول جدید 212 سایپا و عرضه برند قطعات یدکی سایپا با نام سیپارت برای اولین بار در کشور خبر داد.
   جمالی از برنامه پذیرش محصولات سایپا دربورس کالا هم خبر داد و گفت: درحالی سراتو در بورس کالا پذیرفته شده که فروش محصولات سایپا در بورس کالا بزودی آغاز می شود.

مدیر عامل سیتروئن:                 یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 15:35

با مشارکت سایپا 30 درصد از تولیدات بازار صادراتی منطقه را تحت پوشش قرار خواهیم داد

لیندا جکسون گفت: سیتروئن با ارائه محصولات جدید، وعده می دهد که رفا و کیفیت را برای مشتریان به ارمغان آورد و در فرایند ارتباط با مشتریان از فروش تا

خدمات پس از فروش خود را نسبت به مشتریان متعهد می داند.
 
به گزارش سایپا نیوز: لیندا جکسون مدیرعامل سیتروئن در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو گفت: باعث افتخار ما است که در یکسال قبل اعلام

آمادگی کردیم که با شرکت سایپا همکاری مشترک داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه همکاری سیتروئن با سایپا یک همکاری تاریخی است، در ژوئن 2016 در چار چوب یک معاهده و قرارداد برای تولید و فروش خودرو در

ایران با سایپا به توافق رسیدیم.

مدیرعامل سیتروئن خاطر نشان کرد: مشارکت با سایپا در همه زمینه ها شامل طراحی و مهندسی , بازاریابی , تولید و صادرات خواهد بود.

وی گفت: سیتروئن یکی از سه برندی است که در تولید خودرو های متوسط برنامه ای مشخص دارد و یک برند خوشنام و مردم پسند است.

لیندا جکسون تصریح کرد: سیتروئن با ارائه محصولات جدید ، وعده می دهد که رفا و کیفیت را برای مشتریان به ارمغان آورد و در فرایند ارتباط با مشتریان از فروش تا خدمات پس از فروش خود را متعهد می داند.

وی گفت:خودروهایی در سایپا کاشان تولید خواهد شد که مطابق با تکنولوژی روز و استانداردهای سیتروئن خواهد بود که پس از معرفی در دنیا در سایپاکاشان به  تولید انبوه خواهد رسید.

مدیرعامل سیتروئن گفت: ما به دنبال این هستیم که با مشارکت سایپا، 30 درصد از تولیدات در بازار صادراتی منطقه را تحت پوشش قرار داهیم.

جکسون افزود:  سیتروئن با سه مدل خودرو در سایپاکاشان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که این خودروها به تدریج تا 70 درصد داخلی سازی خواهد شد و

تمامی این خودروها مطابق با استاندارد یورو 6 تولید خواهد شد.

لیندا جکسون گفت: با کمک سایپا شبکه هایی ایجاد خواهیم کرد که بتوانیم قطعات را نیز در ایران تولید کنیم.


مدیر عامل شرکت سیتروئن اظهار کرد: سایپا و سیتروئن می توانند براساس استانداردهای سیتروئن و حفظ کیفیت و ارتقاء تکنولوژی، رضایت مندی مشتریان را

حفظ کنند و در بخش خدمات پس از فروش در حد استانداردهای جهانی و در چارچوب کیفیت سیتروئن به مشتریان خدمات ارزنده ای ارائه دهند.

وی افزود: مشارکت سیتروئن با سایپا به نفع طرفین خواهد بود و سیتروئن علاوه برانتقال دانش فنی، مهندسی و ایمنی خودرو، مسائل زیست محیطی را نیز در نظر خواهد داشت.

چاپ ۲۰:۱۲ | ۱۳۹۵/۱۱/۲۴

مدیرعامل سیتروئن:گذشته را کنار بگذارید و به آینده نگاه کنید


پرشین خودرو: مدیرعامل سیتروئن در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارید مانند گذشته که

زانتیای از رده خارج را به ایران آوردید و همچنان محصولات قدیمی را در ایران تولید کنید؟ گفت: گذشته را کنار بگذارید و به آینده نگاه کنید.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، لیندا جکسون امروز در حاشیه چهارمین همایش صنعت خودرو با اشاره به اینکه هنوز مدل خودروهایی که قرار است

در همکاری با سایپا تولید شود مشخص نیست، اظهارداشت: بحث‌ها هنوز در مورد مدل این ٣ خودرو ادامه دارد و پس از مشخص شدن، اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارید مانند گذشته که زانتیای از رده خارج را به ایران آوردید و همچنان محصولات قدیمی را در ایران تولید کنید؟ گفت: گذشته را کنار بگذارید و به آینده نگاه کنید.

جکسون در پاسخ به این سوال که با توجه به قیمت بالای خودروهای سیتروئن دراروپا، چطور می‌خواهید به تولید 150 هزار دستگاه در سال برسید؟ گفت: ما هنوز نگفته‌ایم چه محصولی و با چه قیمتی می‌خواهیم ارایه کنیم؛ باید صبر کنیم و ببینیم چه مدلی با چه خصوصیاتی وارد بازار می‌شود.

به اعتقاد جکسون، هر مدلی که وارد بازار ایران می شود قطعا با بازار ایران ارتباط موضوعی خواهد داشت و قیمتی مناسب برای این بازار دارد.

کومار قائم مقام اجرایی شرکت پژو سیتروئن در آفریقا و خاورمیانه نیز در این نشست، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا خودروی سی 4 قرار است در ایران

تولید شود؟ گفت: عرضه این محصول ارتباطی به خط تولید کاشان و همکاری با سایپا ندارد.

وی در مورد همکاری همزمان پژو سیتروئن با ایران خودرو و سایپا گفت: این همکاری فرصتی را برای قطعه سازان ایجاد می‌کند؛ قطعه‌سازان قطعات مشترک تولید

 می‌کنند و برای همین ارزش افزوده آنها بالا می رود؛ علاوه بر این، قیمت محصول نیز در بازار پایین‌تر می‌ آید.

کومار به برنامه پژو سیتروئن در منطقه آفریقا و خاورمیانه پرداخت و گفت: بر اساس برنامه ریزی این شرکت، تولید پژو سیتروئن در سال 2025 به یک میلیون

خودرو خواهد رسید و 70 درصد این تعداد خودرو در منطقه تولید خواهد شد.
#7
فردابا جمع شدن صف فروش خاور گروه خودرو روز سبزی خواهد داشت
#8
دوشنبه، 25 بهمن 1395 -
15:32
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بازدید از غرفه سایپا در حاشیه همایش:

سایپا روند خوبی را در صنعت خودرو آغاز کرده است

رئیس کمیسون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا روند خوبی را در صنعت خودرو داخلی آغاز کرده است که امیدواریم بتواند به اهداف ایده آل خود دست یابد.
 
به گزارش سایپانیوز، عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه گروه سایپا در حاشیه همایش بین المللی صنعت خودرو با بیان مطلب فوق گفت: انعقاد قرارداد با خودروسازان برتر که به مشارکت و سرمایه گذاری منجر شود، مطلوب است.

وی ضمن اشاره به روند رو به رشد سایپا گفت: سایپا روند خوبی را در صنعت خودرو داخلی آغاز کرده است که امیدواریم بتواند به اهداف ایده آل خود دست یابد.

گفتنی است در جریان بازدید رئیس کمیسیون صنایع و معاون مجلس شورای اسلامی از غرفه سایپا ، برخی از مدیران وزارت صنعت معدن و تجارت نیز ، ایشان را همراهی می کردند.
#9
امروز صبا تامین 256 میلیون خرید داشته در سایپا
#10
جمالی گفته خکاوه رو میفروشیم.....قراره با فروش خکاوه ....زامیاد تولید خودروهای تجاری و کار سایپا رو پر کنه که بنظر میاد در آینده نزدیک بازار بره روی این سهم.
کالا4
خکاوه


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان