امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام و تبریک
ضمن تبریک به تیم مدیریت برای همگی دوستان توفیق روز افزون از خداوند متعال خواستارم
بِیُمنِهِ رُزِقَ الوَری‌ وَ بِوُجُودِهِ ثَبَتَتِ الأرضُ و السَّماء؛
«از برکت وجود او  مردم روزی می خورند و به خاطر هستی او آسمان و زمین برپاست»
شروع فعالیت سایت وزین بورکس را به همه دست اندر کاران بورکس به ویژه فرزاد وفخرزاد عزیز وهمه اعضای محترم سایت تبریک عرض میکنم.
ممنون و خسته نباشید.امیدوارم در دوره جدید هم همانند گذشته موفق باشید
(02-01-2017, 11:38 PM)فخرزاد نوشته: با سلام
ضمن خوش آمدگویی به شما عزیزان همراه ، و آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک شما ، به استحضار اعضای گرامی میرساند که هرچند تیم فنی تمام تلاش خود را درخصوص بازگرداندن اطلاعات قدیمی و قبلی به کار بسته ، اما صدافسوس که متاسفانه موفق نبوده و ما با ناراحتی وصف ناشدنی از این مقوله ، از همه عزیزان عذرخواهی میکنیم.
به هرحال ، بین ادامه راه حدودا 15 ساله ، در برقراری بورکس - و یا پایان دادن به این داستان ، باید یکی را انتخاب میکردیم .
که با مباحثه و مذاکره و مباحث متعدد و طولانی ، نهایتا تصمیم بر این گرفته شد تا این فضا را از عزیزان دریغ نکنیم ، هرچند ممکن است بعضی از سروران گرامی از عدم امکان دسترسی به مطالب قبلی آزرده خاطر باشند ( که خود نیز بسیار غمگین و مشوش هستیم )

لذا ، با امید به خداوند یکتا ، آغاز میکنیم این دفتر را
و از شما بزرگواران استدعا داریم تا در حفظ سلامتی  این محیط ، ما را یاری دهید .

مثل همیشه از نظرات انتقادی و اصلاحی شما دوستان خوب ، استقبال میکنیم.

ارادتمند همگی
تیم مدیریت
سایت بورکس

با سلام خدمت شما آقای فخرزاد و همکاران گرامی شما بنده عضو جدید هستم ولی از سال 87 مهمان سایت بودم و نمی توانستم وارد

سایت بشوم حالا قسمت شد تا در کنار شما  و دوستان فعالیت مفیدی داشته باشم تشکر می کنم بابت این همه زحمت و سختی که بایت

ویرایش جدید تحمل کردید انشااله  همه دوستان در پیش برد فضای دوستانه  و سالم سایت با هم همکاری خوبی داشته باشیم  با تشکر از شما
تشکر از مدیران سایت و تبریک به همه دوستان
تغییرات سایت باعث شده من نتونم عکس بذارم یا اندازه و رنگ فونت رو عوض کنم هر چی میگردم قسمت مربوط به این موارد رو پیدا نمیکنم
با سلام و عرض ادب خدمت تیم مدیریت و تشکر بابت زحمات
قسمت مباحث ازاد سایت بورکس کلا حذف شده یا دوباره راه اندازی خواهد شد؟
با تشکر
با سلام مجدد 
به نظرم یک دست بودن ظاهر فروم و عدم استفاده از رنگبندی متفاوت کمی از زیبایی ظاهری بورکس کاسته است.
مثلا تفکیک متن اصلی از نقل قول هم نیاز به توجه و دقت دارد. 
با عرض پوزش
سلام پیشنهاد میکنم پس زمینه ابی کم رنگ اسمانی باشد حداقل در فاز نخست تغییرات به سایت قبلی نزدیکتر میشود محیط فعلی غریبه است و البته سفیدی سایت چشم را اذیت میکند سپاس از توجهتان
عرض سلام به دوستان گرامی و تشکر از مدیران سایت بورکس
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیریت که باری دیگر این سایت رو باز سازی کرده و تونستیم در خدمت دوستان باشیم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان