امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام و تبریک
(17-01-2017, 02:10 AM)maral_safa نوشته: سلام پیشنهاد میکنم   پس زمینه    ابی کم رنگ اسمانی  باشد  حداقل  در فاز نخست  تغییرات  به  سایت  قبلی  نزدیکتر  میشود محیط  فعلی  غریبه  است  و البته  سفیدی سایت  چشم  را اذیت  میکند    سپاس  از توجهتان

بورکس باید سبز باشه Confused Sad
با سلام وتبریک بمناسبت فعالیت سایت جدید بورکس وتشکراز دست اندرکاران
1-بورکس را با رنگ سبز شناختم(نه به معنای سیاسی)ودست دارم همان رنگ سبز باشد2
-در ایجاد تاپیک جدید بار مثبت ومنفی بر نمادها نباشدSadبانک ملت نگین سال96 برای سال بعد دیگری یک اسم نو خواهد گذاشت....) چه بسا هر شرکتی فراز وفرود خواهدداشت همان نماد ساده بورس بهترین معرف شرکت است
هم از ایجاد پست های مشابه جلوگیری خواهد شد ودیگر اینکه هرکسی علاقه وسلیقه خود را به دیگران تحمیل نمیکند
در ثانی اسمهای من درآوردی ومحاوره ای , سبک نگارش راتقلیل داده وآسیب جدی میرساند
نمونه این کارها در سایت همسایه با عنوان تکمبا یاکومبا و..... دیده میشود
سلام
بنده هم به نوبه خودم فعالیت مجدد سایت وزین بورکس رو خدمت مدیران عزیز فروم و همینطور دیگر دوستان تبریک میگم.
sawyer سابق
رنگ و محیط بورکس قبلی خیلی دل چسب تر بود.انگار عزیزی رو از دست دادم

لطفا لطفا حداقل ظاهر بورکس قبلی رو برگردونید.

اگه بخش مباحث ازاد مثل سابق اضافه بشه هم که بسیار عالی میشه.

مطمینم اگه دو مورد فوق انجام بشه اعضا سابق بسرعت برمیگردن و مطالبشون رو بسرعت شروع میکنن. متاسفانه محیط جدید بیش از اندازه غریب هست
سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم جناب سروقدی که تلاش بی وقفه را جهت راه اندازی سایت وزین بورکس متحمل شدن ولی با تمام وجود محیط قبلی سایت را دوست داشتم منحصر بود حیف شد..........
سلام و تشکر از تیم مدیریتی سایت
من هم به نوبه خودم از مدیران تشکر

میکنم که مجدد این بستر را آماده کردند تا از دانش دوستان استفاده کنیم
با سلام و عرض تبریک
تشکر ویژه دارم از دوستان عزیز در راه اندازی مجدد بورکس دوست داشتنی

در مورد رنگ فروم بنده هم با دوستان موافقم .... مخصوصا بورکس سبز

پایدار باشید و برقرار
سایت جدید بسیار عالیست. بخصوص اینکه فونت نوشته ها بزرگ و بسیار مناسب برای گوشی و تبلته . از مدیریت کمال تشکر و قدردانی رو داریم
عادت:
انسان موجودی پایبند عادت است . افراد هنگامیکه با پدیده تغییر روبرو می شوند ، این نوع تمایل ( عادت ) بصورت منبعی در می آید که در برابر پدیده تغییر ایستادگی می کند .

لطفا تاریخ رو هم از میلادی به شمسی برگردونید...سپاس

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان