امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلار و نوسانات آن در مقابل یورو ، طلا و ریال
با درود 
به عنوان یک پیشنهاد ، اگر نظرات و تحلیلها در مورد دلار  و در تقابل با یورو و طلا  و مخصوصا ریال اینجا گردآوری بشه ، بهتر قابلیت استفاده دارد و میتوان نظرات و تحلیلها را دنبال کرد.
-من می گم دولت و بانک مرکزی اگه میخواد قیمت دلار رو کنترل کنه، باید از ابزار یورو استفاده کنه. حداقل تقاضای سفته بازی با این ابزار کنترل میشه.
-وزن یورو در سبد ارزی بانک مرکزی بیشتر از بقیه ی ارزهاست.
-از طرفی باید ارز غالب در کشور ما یورو باشه و قیمت گذاری ها با یورو باشه. اینجوری خیلی راحتتر میشه بازار رو کنترل کرد.
-من میگم حتی قیمت گذاری کالاها باید در بورس کالا به یورو باشه.
-دکتر سیف عزیز اگه میخوای دلار بالا نره، باید یک کوچلو نرخ یورو رو پایین بیاری. البته فقط در حد ایجاد تعادل و پر کردن فرصت آربیتراژ Smile
                                                                          تحليل تکنيکال جامع نرخ دلار به ريال (فايل چند رسانه ای):
http://www.mediafire.com/file/a002kvioag125d2/USDIRR_TECHNICAL_ANALYSIS_8_OCTOBER_2017.wmv
          تحليل تکنيکال جامع نرخ دلار به ريال (فايل چند رسانه ای):

تحلیل تکنیکال با فرمت ویدیویی و حجم ۷۰۰ مگابایت من حقیقتش ندیده بودم، راستش ترسیدم بد افزاری چیزی باشه دانلود نکردم ممنون میشم اگه چکیده ای داره اون رو قرار بدید.
(17-08-2019, 12:26 AM)علیرضا حسنی نوشته: تحلیل تکنیکال با فرمت ویدیویی و حجم ۷۰۰ مگابایت من حقیقتش ندیده بودم، راستش ترسیدم بد افزاری چیزی باشه دانلود نکردم ممنون میشم اگه چکیده ای داره اون رو قرار بدید.

نه. بدافرا نیست! منتها تحلیل جامعه. مدتش حدود 4 ساعت و نیم است واسه همین حجمش زیاده. مثل یک فیلم ویدئویی هست. کیفیتش هم خیلی خوبه. الیته اگه خواستید دانلود کنید توصیه میکنم اول وارد سایت بشید (با فیلترشکن چون وردپرس آمریکا فیلتره) و دو ویدئوی قبلی (مال ساهای 93 و 96) را ابتدا ملاحظه کنید. این ویدئوها فقط با جنبه تحلیلی نیست بلکه آموزشی هم است و کارگاه "امواج الیوت" هم محسوب میشه. Wink Cool Big Grin

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان