امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مذاکرات هسته ای ایران 1+5
در دیدار با وزیر خارجه فرانسه؛                       ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ :: ۰۱:۱۸


خبرگزاری فارس: وزیر خارجه جدید آلمان: برای حفظ برجام تلاش می‌کنیم


وزیر خارجه جدید آلمان در دیدار با همتای فرانسوی‌اش در پاریس بر ضرورت همکاری برای حفظ توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ تأکید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هایکو ماس»، وزیر امور خارجه جدید آلمان در یک کنفرانس خبری مشترک با همتای فرانسوی‌اش «ژان ایو لودریان» در پاریس گفت کشورش تلاش برای حفظ توافق هسته‌ای با ایران را ادامه می‌دهد.
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی !!!
\
:diamonds:تکمیلی/ کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل:
Confusedmall_blue_diamond:دیپلمات‌های اروپایی می‌گویند آن‌ها هم ارزیابی مشابهی دارند و معتقدند که آمریکا احتمالا از برجام خارج می‌شود.
Confusedmall_blue_diamond:آن‌ها حتی به این نتیجه رسیده‌اند که گفت‌وگو با آمریکا برای رسیدن به راهکار جایگزین، احتمالا اتلاف وقت است
http://www.mokhbernews.ir/socialnetwork/showpost/576304
بنظرم مثلث ایران و روسیه و کره شمالی برای خواباندن امریکا و تیم ترامپ در تولید بمب اتم و هم چنین در استفاده حداکثری در مذاکرات تشکیل شده......
زامیاد و تاپیکو یادت نره......
در بیانیه هلگا اشمید عنوان شد         ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ :: ۲۱:۲۱


خبرگزاری فارس: تاکید حاضران در نشست کمیسیون مشترک برجام بر پایبندی مستمر خود به تعهدات برجامی

در بیاینه اشمید پس از نشست کمیسیون مشترک در وین، همه شرکت کنندگان پایبندی مستمر خود به تعهدات برجامی را مورد توجه قرار داده و بر ضرورت حصول اطمینان از

اجرای موثر آن در تمامی بخشهای مربوطه با حسن نیت و در فضایی سازنده تاکید کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ :: ۱۶:۲۰


خبرگزاری فارس: یوسف بن علوی امشب در تهران


سخنگوی وزارت خارجه ایران از سفر امشب وزیر خارجه عمان به تهران به منظور دیدار و رایزنی با ظریف و دیگر مقامات کشورمان خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد: یوسف بن علوی وزیر امور خارجه عمان به منظور دیدار و گفت‌وگو با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و دیگر مقامات کشورمان و رایزنی و تبادل نظر در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای امشب وارد تهران می‌شود.

به گزارش فارس، بن علوی قرار است فردا با ظریف و دیگر مقامات کشورمان دیدار و گفت‌وگو کند.
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی !!!
   بعیدی‌نژاد: جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام نشان داد تا چه حد هنوز برجام قوی است


   جمعه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ / ۲۲:۱۷

   حمید بعیدی‌نژاد گفت: جلسه‌ی کمیسیون مشترک برجام نشان داد که تا چه حد هنوز برجام قوی است.

   به گزارش ایسنا، حمید بعیدی‌نژاد، عضو تیم مذاکره‌کننده ایران با ۱+۵ در صفحه توییترش نوشت: ‏جمله‌ی پایانی جمع‌بندی جلسه امروز کمیسیون مشترک با حضور آمریکا، می‌رساند که تا چه حد هنوز برجام قوی است: "تمامی اعضاء پایبندی مستمر خود به تعهدات برجامی را مورد توجه قرار داده و بر ضرورت حصول اطمینان از اجرای موثر آن در تمامی بخش‌های مربوطه با حسن نیت و در فضایی سازنده تاکید نمودند."
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی !!!
خیلی جالبه این پیشنهاد بعد از گفتگو با هیات ایرانی در وین ارایه شده  یعنی ایران چراغ سبر نشان داده  برای تحریم های موشکی که مشکلی برای برجام  پیش نیاید  و برجام باقی بماند سطان قابوس هم امده ایران  باید خبر های مهمی در راه باشه !!!

رویترز:آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌های جدیدی علیه ایران ارائه کردند

جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴

خبرگزاری رویترز اعلام کرد که آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌های جدیدی علیه ایران با هدف اقناع ترامپ برای ماندن در برجام ارائه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رویترز در خبری فوری اعلام کرد که آلمان، فرانسه و انگلیس تحریم‌هایی جدید علیه ایران برای نگاه داشتن ترامپ در برجام ارائه کرده‌اند.

تحریم‌های پیشنهادی سه کشور اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان) به اتحادیه اروپا افراد دخیل در برنامه موشکی و فعالیت‌های ایران در سوریه را هدف خواهد گرفت.

در این سند عنوان شده که ما در روزهای آتی فهرستی شامل افراد و موسسات (ایرانی) که بایستی با توجه به نقش‌های علناً مشخص‌شده‌شان تحریم شوند، توزیع خواهیم کرد.

 کشور اروپایی گفته‌اند در حال انجام «مذاکراتی فشرده» با دولت ترامپ برای دستیابی به تأییدیه‌ای ماندگار در خصوص حمایت آمریکا از برجام،

فراسوی تاریخ ۱۲ می هستند.

اروپایی‌ها گفته‌اند قصد دارند تحریم‌های جدید را به گونه‌ای اعمال کنند که ناقض مفاد توافق هسته‌ای با ایران نباشد. آنها مدعی شده‌اند تا زمانی که تحریم‌ها مرتبط با مسائل هسته‌ای نباشند یا مصداق بازگرداندن تحریم‌های رفع‌شده به موجب برجام نباشند، مجاز به اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران هستند.

وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی !!!
http://namehnews.ir/fa/news/472896/%D8%B...8%B2%D8%AF

قرار بود با یک فاصله زمانی پرونده اینها را بررسی کنند اما آنها از طریق سرویس های جاسوسی زود مطلع شدند که لو رفتند. من فکر می کنم اینها دارند تعجیل می کنند یک دعوای مصنوعی با سپاه، سپاه قدس یا لاریجانی ها راه بیاندازند و تمام اتهاماتشان را در آن دعوای تصنعی لاپوشانی کنند و به جامعه این طور بگویند که ما مشکلی نداشتیم اما چون به لاریجانی ها فحش دادیم چون پای قاسم سلیمانی را وسط کشیدیم و ... با ما برخورد شد، در واقع می خواهند موضوع را گم کنند در صورتی که فساد مالی و سیاسی و خیانت های شان به حاکمیت و نظام محرز است و باید منجر به برخورد با اینها شود.

وگرنه فساد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی احمدی نژاد و تیمش محرز بود. من صریح و قاطع می گویم سرویس های جاسوسی در خانه اینها نفوذ کردند و با اینها ارتباط دارند.

جعفرزاده تأکید کرد: زمانی ما می گفتیم احمدی نژاد آمده برای خراب کردن کشور، الان شواهد و قرائن چنین مسئله ای را نشان می دهد؛ ای کاش همان زمان ها که ما نقد می کردیم با ما به عنوان یک دلسوز نگاه می شد. ما خیلی آسیب ها به خاطر نقد احمدی نژاد دیدیم و اذیت شدیم.

ما همان موقع گفتیم اینها آدم هایی هستند که دارند کشور را به تاراج می برند. چرا برخورد نکردند؟ امروز چه کسی پاسخگوی آسیب های وارده به کشور است.

بخش اعظم مشکلات جاری کشور به دلیل خرابکاری وسیع دوره 8 سال ریاست جمهوری احمدی نژاد است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961227001142
مصاحبه با «سی بی اس»
کورکر: فکر می‌کنم ترامپ در ماه می از برجام خارج شود
رئیس کمیته روابط خارجی سنا تصریح کرد که

اگر با اروپایی‌ها بر سر یک چارچوب درباره برجام به توافق نرسیم، رئیس‌جمهور در ماه می از برجام کناره‌گیری می‌کند. بعید میدانم توافقی با اروپایی‌ها حاصل شود.

http://www.dolatebahar.com/telex-475827.html
ترامپ بايد در ماه مي آينده موضوع خروج از توافق هسته اي با ايران را نهايي كند

ترامپ متقاعد شده است كه مي تواند برنامه هسته اي ايران را به شيوه ديگري متوقف كند و بر اساس گفت وگوهايي كه با نتانياهو داشت، اعلام كرد به منظور متوقف كردن "تهد يدهاي ايران" از راههاي مختلف از جمله نظامي مي توان جبهه اي متشكل از آمريكا، عربستان و اسرائيل تشكيل داد.
http://www.dolatebahar.com/telex-475839.html
ا نشريه اسرائيلي جروزالم‌پست در گزارشي مدعي شد كه انگليس، فرانسه و آلمان درباره اينكه دونالد ترامپ، رئيس جمهوري آمريكا در خصوص «اصلاح» مفاد مدنظرش در برجام از طريق ديپلماسي - به جاي دور انداختن توافق - جديت داشته باشد به طور روزافزوني دچار شك و ترديد شده‌اند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان