امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جهــــان در عـــــــصــــــــــــر ترامپ
?اعتراضات در آمریکا علیه عضویت کاوانا در دیوان عالی‎

️ادامه اعتراضات سراسری نسبت به گزینه پیشنهادی ترامپ برای عضویت در دیوان عالی آمریکا موجب شده تا برخی از سناتورها ناگزیر شوند برای در امان ماندن از معترضان از اسکورت های امنیتی استفاده کنند.

@MehrAgency?

ترامپ مخالفان نامزد دیوانعالی را به دریافت پول از سوروس متهم کرد

رئیس جمهور آمریکا معترضان و مخالفان علیه برت کاوانا، نامزد کاخ سفید برای عضویت در دیوانعالی ایالات متحده را به دریافت پول از جرج سوروس متهم کرد.
کالا4
خکاوه
?کالین پاول وزیر خارجه اسبق آمریکا، در گفتگو با سی‌ان‌ان:

ترامپ فکر می‌کند آمریکا فقط خود اوست نه مردم این کشور.

ترامپ به هیچ وجه نمی‌تواند یک رهبر اخلاق‌مدار در صحنه جهانی باشد.

?امیدوارم رئیس‌جمهور روند توهین کردن به مردم را پایان دهد.

? @YjcNewsChannel??
کالا4
خکاوه
نیکی هیلی نماینده سازمان ملل آمریکا استعفا داد ترامپ هم قبول کرد
۱۳۹۷/۰۷/۱۹ :: ۰۱:۳۸


در مصاحبه با مجله «نیویورک»؛

ترامپ: چین، ایران و همه می‌خواهند با ما توافق کنند

[عکس: 13970710001128_Test_PhotoA.jpg]

رئیس‌جمهور آمریکا پس از بیان ادعاهایی اغراق‌آمیز درباره دستاوردهای ادعایی دولتش، گفت چین، ایران و دیگران خواستار توافق با دولت او هستند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که به طرح ادعاهای مبالغه‌آمیز و معمولاً غیرواقعی عادت دارد در مصاحبه‌ای که چهارشنبه منتشر شده ادعا کرده چین و ایران خواستار توافق با او هستند.

ترامپ در مصاحبه با مجله «نیویورک» (nymag.com) طبق روال معمول، با لحنی اغراق‌آمیز از دستاوردهای ادعایی دولتش سخت گفت: «جریان بسیار مثبتی در کاخ سفید وجود دارد. جریان بسیار مثبتی برای کشور ایجاد کرده‌ایم. کارمان را به نحو فوق‌العاده انجام می‌دهیم. عالی‌ترین اقتصاد در تاریخ کشورمان را داشته‌ایم.»

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه مدعی شد: «آمارهای تولید شغل ما جزو بهترین‌ها است. در میان گروه‌های متعدد، ما عالی‌ترین ارقام شغلی را داریم. در زمینه تجارت، اتفاق‌هایی در حال وقوع هستند که منحصر به فردند. چین می‌خواهد توافق کند. به آنها گفتم هنوز آماده نیستید. ولی آنها می‌خواهند توافق کنند و زمانی ممکن است همین کار را انجام دهیم. ایران می‌خواهد توافق کند. همه‌شان می‌خواهند توافق کنند. اتفاقات فوق‌العاده‌ای در جریان است.»

ژست حمایت ترامپ از مذاکره با ایران در حالی است که او  ۱۸ اردیبهشت‌ماه به طور یکجانبه با نقض تعهدات آمریکا کشورش را توافق هسته‌ای برجام که محصول سال‌ها مذاکره بود خارج کرد. 
انتهای پیام/
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲


مخالفت ترامپ با لغو تحریم‌های پیونگ‌یانگ از سوی سئول

رئیس جمهوری آمریکا با تصمیم کره جنوبی برای رفع بخشی از تحریم‌های پیونگ‌یانگ مخالفت کرد و دیگر کشورها را نیز به تداوم تحریم‌ها علیه کره شمالی فراخواند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به اظهارتمایل کره جنوبی برای رفع بخشی از تحریم‌های یک‌جانبه علیه پیونگ‌یانگ، مدعی شد: آنها بدون اجازه ما  هیچ‌ کاری نمی‌کنند.

ترامپ همچنین متحدین واشنگتن را به حفظ تحریم‌ها علیه کره شمالی به عنوان بخشی از کارزار فشار حداکثری برای واداشتن این کشور به خلع‌سلاح هسته‌ای فراخواند.

به گزارش مهر، روز گذشته، «کانگ کیونگ وا» وزیر خارجه کره جنوبی اعلام کرد سئول رفع برخی از تحریم‌های یک‌جانبه خود علیه پیونگ‌یانگ را بررسی می‌کند تا در راستای بهبود رابطه و فرونشاندن بحران هسته‌ای، مجال بیشتری به دیپلماسی بدهد.

به گفته وی، این بررسی شامل حال تحریم‌هایی می‌شد که سئول در سال میلادی ۲۰۱۰ به دنبال آن، حمله‌ای وضع کرد که به کشته‌شدن ۴۵ نیروی کره جنوبی منجر شد.

رفع احتمالی تحریم‌های یک‌جانبه کره جنوبی می‌توانست اقدامی نمادین باشد چراکه به هرحال ازسرگیری مناسبات تجاری با کره شمالی به واسطه تحریم‌های سازمان ملل غیرممکن است.
کد خبر 4427260
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی
  20/07/1397 - 1:50ترامپ: بانک مرکزی آمریکا از کنترل خارج شده است

   تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا حمله لفظی به فدرال رزرو (بانک مرکزی) را از سرگرفت و گفت این نهاد «از کنترل خارج» و «دیوانه شده است.»به گزارش بامداد جمعه ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ترامپ، به رغم این حمله لفظی، اعلام کرد که قصد برکناری «جروم پاول» رئیس فدرال رزرو را ندارد.
این انتقاد شدید در حالی است که انتظار می رود فدرال رزرو نرخ بهره بانکی را افزایش دهد. احتمال افزایش نرخ بهره باعث شده که شاخص سهام بازارهای بورس در دنیا کاهش پیدا کند.
ترامپ در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: «فکر می کنم فدرال رزرو از کنترل خارج شده است.» او همچنین در مصاحبه با فاکس نیوز که پنجشنبه پخش شد با اشاره به طرح احتمالی فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره بانکی گفت که بانک مرکزی «مرتکب اشتباه بزرگی می شود.»

رئیس جمهوری آمریکا در اظهارات دیگری اعلام کرد که فدرال رزرو «دیوانه شده است.» وی افزایش نرخ بهره بانکی را عامل افت بازارهای سهام دانست. احتمال تغییر در بهره بانکی باعث شد که «داو جونز» بیش از هشتصد واحد سقوط کند.

این اتفاق باعث ایجاد نگرانی در میان سرمایه گذاران آسیا و اروپا شد. «لری کودلو» مشاور اقتصادی کاخ سفید در تلاش برای کاهش تنش های میان ترامپ و فدرال رزرو گفت که اظهارات رئیس جمهوری تاثیری در اقدامات بانک مرکزی نخواهد داشت.

ترامپ تیر ماه گذشته نیز از فدرال رزرو انتقاد کرد و گفت که این بانک مرکزی ممکن است اقتصاد کشور را دچار اخلال کند.
شبک**9423**
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی
هجوم مردم برای خرید سهام تحریمی ......
بمعنی آتش زدن دلار مقابل چشم تیم هییت حاکمه امریکاست.
کالا4
خکاوه
(17-10-2018, 11:14 AM)مخبرالدوله نوشته: هجوم مردم برای خرید سهام تحریمی ......
بمعنی آتش زدن دلار مقابل چشم تیم هییت حاکمه امریکاست.

خخخخ
چه اراجیف مضحکی
(17-10-2018, 02:17 PM)جان گریشام نوشته:
(17-10-2018, 11:14 AM)مخبرالدوله نوشته: هجوم مردم برای خرید سهام تحریمی ......
بمعنی آتش زدن دلار مقابل چشم تیم هییت حاکمه امریکاست.

خخخخ
چه اراجیف مضحکی
اراجیف رو تو میگی مسخره
کالا4
خکاوه
(17-10-2018, 04:05 PM)مخبرالدوله نوشته:
(17-10-2018, 02:17 PM)جان گریشام نوشته:
(17-10-2018, 11:14 AM)مخبرالدوله نوشته: هجوم مردم برای خرید سهام تحریمی ......
بمعنی آتش زدن دلار مقابل چشم تیم هییت حاکمه امریکاست.

خخخخ
چه اراجیف مضحکی
اراجیف رو تو میگی مسخره

پخبر!
همه میشناسنت رانتخوار مقتول استخر! و آدم آویزون و بمالی! هستی
قصفها یک دلار... Big Grin


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان