امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 4.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمز گشایی از معاملات مشکوک روزانه
هرچی میرم لباس برا عید قیمت میکنم بیشتر به این نتیجه میرسم که ...

تن آدمی شریفست به جان آدمیت

نه همین لباس زیباست نشان آدمیت??

از امروز خیلی از سهمها صف خرید میشوند. پول لازمها فروختن.

تحریم اجیل و پسته داره جواب میده. یکسال را هم بدون آجیل سر کنید.

پولی را که برای آجیل میدهید بروید سفر .

البته یکسری از سهمها بعد از مسافرت شما قیمتهایی را خواهند دید که مختان سوت میکشد.
اکثر سهام بنیادی این چند روز مثبتهای خوبی خوردن
ولی امیدوارم بعضی کانالها با اغراق در معرفی سهمهای بزرگ با فروش حقوقی نقدینگی رو قفل نکنن سال ۹۸ عملیات بانکداری با اصلاحات انجام شده بهتر خواهد شد و چون سهمهای دیگر بانکی زیاد رشد کردن تحلیل بانک سینا رو در کانال برای استفاده دوستان گذاشته ام به نظرم در این صنعت جزء پیشروها خواهد بود به دلایلش اشاره شده و مهم اینه که الان در کف تاریخی قرار داره

اول اسفند عرض کردم به بازار خوشبینم ولی نباید وارد فاز هیجانی شود
kahnamoue@ کانال بنده در تلگرام
(18-03-2019, 06:56 PM)کهنمویی نوشته: اکثر سهام بنیادی این چند روز مثبتهای خوبی خوردن  
ولی امیدوارم بعضی کانالها با اغراق در معرفی سهمهای بزرگ با فروش حقوقی نقدینگی رو قفل نکنن سال ۹۸ عملیات بانکداری با اصلاحات انجام شده بهتر خواهد شد و چون سهمهای دیگر بانکی زیاد رشد کردن تحلیل بانک سینا رو در کانال برای استفاده دوستان گذاشته ام به نظرم در این صنعت جزء پیشروها خواهد بود به دلایلش اشاره شده و مهم اینه که الان در کف تاریخی قرار داره

اول اسفند عرض کردم به بازار خوشبینم ولی نباید وارد فاز هیجانی شود

سلام

با بانک سینا هستید هنور
خکاوه خصدرا 2
هر چند کم ولی از ۹۸ و ۹۹ با سهم هستم امروز فرصت خرید نداشتم کف این سهم باید ۱۵۰
باشه ۱۵۰ تومان دارایی برا فروش گذاشته که ۱۰۰ تومانش سود خواهد بود و عملیات بانک برعکس خیلی از بانکهای سفته بازا مثل وپست همیشه مثبت بوده و جزء معدود بانکهایی است که در بدترین شرایط زیان ده نشد این سهم کادوی نا آگاهی سهامداران به خریداران زیر ۱۵۰ تومان است دلیلش در کانال مفصل توضیح داده شده
سال نو رو به همه عزیزان تبریک عرض میکنم امید دارم سال سال باور و ایمان به خودتون باشه و سرنوشت خودتون رو با توانایی خودتون رقم بزنید بودن در مکان خاص و دعای بدون تلاش و عمل چیزی را عوض نخواهد کرد و نیت خیر رو برای همه و در هر کاری بخواهید اگر من از دخترک جوراب فروش جورابها را گرانتر میخرم به خاطر این است که اینجا جایی است که دوست دارم هر چه بیشتر سرم کلاه برود جوانی که در کنار خیابان دستفروشی میکند دارد از خانه و اموال شما محافظت میکند پس دستمزد او را بدهید
Heart 
سلام

سال نو شما وهمه دوستان بورکس مبارک باشه

انشاالله سال خوبی داشته باشیم همه مردم ایران Heart
خکاوه خصدرا 2
امریکا هر چقدر فشار بیشتری میاره رویای تشکیل امپراتوری اسلامی بیشتر پرورش پیدا میکنه چون تصمیم گیرندگان تنها راه رو مقاومت و مبارزه میدانند اتفاق بزرگی که در ایران داره میفته جوانگرایی در جبهه مقاومته اینا هر کدومش یه کتاب توضیح داره که به تدریج آثارش در جامعه دیده خواهد شد شاید در چهل سال دوم انقلاب

فشار این کارا فقط بر دوش مردمه

و غرور و احساس پیروزی مال دیگران
در گروه دارویی دبالک کنترل قیمتی

بنیادی تایید

به دلیل سهام کم خیلی راحت میشه کنترل کرد کور خوندن ... ما وارد شدیم

با کوچکترین حجم خرید صف خرید سنگین خکواهد شد

کل گروه رشد کردند به غیر از دبالک و داوه

دبالک پیشنهاد ویژه ما جهت یک نوسان خوب قیمت فعلی ۲۶۵ تومان

قبل از خرید بررسی کنید تاپیکش ایجاد شده

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان