امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازار بورس آنلاین - تجربیات
سلام . من به دوستانی که کار در بازار بورس ایران رو تجربه کردن و یا نکردن پیشنهاد میکنم که بازار بورس آنلاین رو تجربه کنن . تقریبا همه جا امکان بدست آوردن یا از دست دادن بخشی از سرمایه هست . ولی اگه بخواهیم مقایسه کنیم شرایط و راحتی کار رو ، من بورس آنلاین رو ترجیح میدم چون تقریبا همه چیز در مقایسه با حضور در بازار بورس به شکل فیزیکی ، ساده تر و در کنترل خود آدمه .. جدای تجربه که در هر دو حالت لازمه که بدست آورد . فقط یک چیز در بازار بورس آنلاین مهمه و خیلی ها رو درگیر میکنه که اونم کار کردن با یک کارگذار یا بروکر مطمین هست . البته این مورد رو میشه با خوندن مطالب تریدر ها یا معامله گر ها در فروم ها ساده تر کرد . من اول قصد کار در بازار بورس عادی رو داشتم ولی بعد از مشورت با یکی از دوستان که هر دو تجربه رو داشت تصمیم گرفتم از همون ابتدا بازار بورس آنلاین رو امتحان کنم . الان تقریبا یک سالی میشه که با کارگزار بول و بیر ، کار میکنم .  bullnbear.org  بطور کلی از نتیجه ای که تا به امروز گرفتم راضی هستم . چون از روز اول هم خودم رو برای یک روزه پول زیاد در آوردن آماده نکرده بودم . کسانی که با این طرز فکر کارشون رو شروع کنند تو هر تجارتی سر مایشون رو از دست میدن ، تو ایجا هم همینطور . این آدرس ایمیل منه و اگه دوستان سوالی داشتن در خدمتم   hamid.shyesteh@gmail.com  

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان