امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درآمد آنلاین و بازارهای بورس آنلاین - تجربیات و مشاهدات
در ارتباط با شیوه های گوناگون کسب درآمد به خصوص در دنیای اینترنتی یا آنلاین مطالبی جسته و گریخته در سایتها و انجمن های مختلف نوشته شده و به بحث گذاشته شده و میشود . این شیوه کسب درآمد یا کسب سود از سرمایه گذاری عملی و واقعی است ، اما برای برخورداری از نتیجه مطلوب ، شرایطی را باید دارا بود و در نظر گرفت .  علاوه بر کسب تجربه که مهمترین عامل نتیجه گیری است ، آموزش لازم و هوشمندی در انجام معاملات در بازار های بورس آنلاین لازم است . درجریان اخبار سیاسی و مالی و اقتصادی داخلی و جهانی قرار داشتن همواره کمک شایانی به بهبود نتایج معامله گران از معاملاتشان در بازار های بورس آنلاین و غیر  انلاین است . یک شرط مهم و حتی اساسی به نظر  من انتخاب کارگزاری مطمین و با سابقه و خوش حساب میباشد . بازار های بورس انلاین به فارکس یا باینری آپشن شهرت دارند . در طول مدتی که من فعال بودم و هستم با دوستان و آشنایانی که به این بازار وارد شده و فعالیت میکنند ، در ارتباط با کارگزاران یا باصطلاح معاملاتی ، بروکرها ، بحثهای زیادی شده ، در ارتباط با سابقه ، خوش حسابی ، برخورداری از پشتوانه ثبت در مراجع قانونی و داشتن ضمانت مالی و مسایل دیگر . همیشه نداشتن سابقه و عدم شناخت معامله گران از یک کارگزار ، یک عامل منفی و ایجاد کننده حس نداشتن اعتماد برای شروع کار با یک کارگزار است . برعکس ، سابقه کافی و شناخت مثبت معامله گران و علاقه مندان این زمینه از یک کارگزار ، همیشه مشوق دوچندانی بوده برای سرمایه گذاری و کسب سود در این بازار . چون اصولا بدون کارگزار ، امکان اینگونه سرمایه گذاری و مبادرت به ایجاد درآمد ، وجود نخواهد داشت . بنابراین کارگزار هم یک شرط اساسی است برای شروع و همچنین ثبات در کار . من به دوستان و علاقه مندانی که خواستار سرمایه گذاری و کسب سود و حتی ایجاد یک درآمد مکمل در کنار حرفه اصلی خودشان هستند ، قویا توصیه میکنم با راهنمایی دوستان و اشنایان فعال در این زمینه کارگزار رو انتخاب کرده و کسب درآمد انلاین رو تجربه کنند . خود من در حال حاضر در این زمینه فعال هستم و با توصیه یکی از دوستان که با کارگزار خوش نام و خوش حسابی کارش رو شروع کرده و ادامه میدهد ، با این کارگزار آشنا و در اون شروع به فعالیت کرده و میکنم . آدرس سایت کارگزار برای کسانی که علاقه مند باشند bullnbear.org و اینهم ادرس الکترونیکی من هست hamid.shyesteh@gmail.com اگر دوستان نیاز به راهنمایی داشتند از طریق ایمیل ، در خدمتم . خوشحال میشم که در اینجا هم دوستان نظراتشون در این مورد رو برای آگاهی بقیه بنویسند و ما هم بتونیم استفاده کنیم .
اگه امکانش است شاخص های اصلی برای یک بروکری خوب را بنویسید تا بهتر بشه اونها را با هم مقایسه کرد مثلا میگن اگه بروکری journall روزانه معاملات را نده بروکری خوبی نیست
خون خوری گر طلب روزی ننوشته کنی ......
یکی از شاخص های اصلی باید سابقه باشه که هر چی بیشتر باشه بهتره ولی شرط کامل نیست . چند وقت پیش یکی از دوستانی که در Iq option حساب داشت برای من نوشته بود که با مبلغ کمی که تو حسابش داشته تونسته بود چند برابر سود کنه ولی بروکر به بهانه های مختلف پولش رو بهش نمیداد ، نه اصل پول و نه سودش رو . در نهایت با تماس ها مکرر و اصرار زیاد حاضر شدند که پول رو بهش بدند ولی حساب رو بلوکه کردند ! من تا قبل از اون شنیده بودم که Iq option یکی از مطمین ترین بروکر هاست ولی در واقع این طور نبوده . به هر حال تجربه کار تریدرها با یه کارگزار به نظر من باید شاخص اصلی باشه چون در واقع یه بروکر در نهایت اینجاست که محک میخوره نه با تبلیغات خیلی زیاد و اسم و سابقه . ژورنال روزانه هم منظورتون به چه کسی ؟ اگه به خود تریدر منظورتونه که تقریبا همه این رو دارند

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: abbas3298، 1 مهمان