امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
$$$میزگرد بورسی$$$
سلام aaaعزیز
همیشه متن هاتون رو خوندیم و استفاده کردیم
میشه در مورد اذراب کمی توضیح بدید چی میشه بالاخره سرانجامش پرنا داره چیکار میکنه میتونه به نظرتون سهمو پس بگیره از کارگذاریها و سرو سامان بده سهمو !!!!!!!!!!!!!! چرا این قاطی کرده همه چی رو !!!!!! میشه امیدوار بود به آینده این سهم!
عرض ادب...

الان بیشتر از 3 ساله که منتظریم یه بازار بهتری بشه...
این انتخابات... اون انتخابات ...
اون قرارداد... این قرارداد...

تحریم میره... میاد...

ته ته اش 2 سال پیش از شاخص کف حدود 60 هزار یه تکونی خورد...

هی میگیم صبر کنیم
بالاخره یه بازار بهتری میشه...

من یکی که همش امیدوارم!! واقعنی ها!

انتخابات ریاست جمهوری گفتیم اینو میندازیم بیرون یه رئیس جمهور بهتری بیاد...
آخرش یه کاری کردن بریم به همون رای بدیم!!
حالا هم که خودشون پشتش رو خالی میکنن!!

گفتیم حداقل موقع انتخابات بازار بهتره... نشد...

برجام گفتیم اوضاع رو بهتر میکنه...
که اونم فروش نفت به نفع چین خوب شد!!!
از اون همه پول نفت فقط جنس بنجل و تولید ملی که داره نابود میشه نصیب ما شد....
اون پول نفت بقیه ای هم اگه داشته باشه معلوم نیس کجا میره!!

الان هم که راهش رو یاد گرفتن... تحریم های مورد نظر اضافه کنن...
حالا یه مدت نظامی... یه مدت مصادره ای... یه مدت اگه شد لابد چند تا هم اقتصادی...
اینا هم که هی بـــــــــــــــــــــــــوق میزنن....

بانک ها وضعشون بهتر نشد که بدتر شد...

یارانه رو میگی که همش ناله است...
یعنی نمیدونم این چه چاهی بود که احمدی نژاد باز کرد که پر نمیشه!!!
یعنی هرچی تونستن که به قبض ها بستن... بنزین و گازوئیل و نون و برق و گاز و بلیط و... گرون نشد که شد...
آبونمان رو برنگردوندین که گردوندین!!
دیگه چی از جونمون میخوان...
خب یه بار قطع کنین ولمون کنین بابا!!
یعنی اگه چیزی به تولید رسید من فقط دعا میکنم!!

اسم سهام عدالت رو نیار که یعنی...

بازار رو که نگو...
ماشاالله فقط سفته بازی توی بازار جواب میده...
یه چندنفر پول میریزن پشت سهم هرچقدر بردن بردن...
کسی هم نمیگه ابرویی بالای چشم دارن یا نه!!

سهم میشناسم شاید بیشتر از 10 دفعه نوسان از 10-20 درصد تا 50 درصد اونم چند میلیون سهمی گرفتن...
مدیونید اگه فکر کنید آب از آب تکون خورده باشه!!

حقوقی ها رو نگاه میکنی همه آزاد... یعنی میگی یه فقیر توی خیابون از اینا سیر تره...
سهم میبینی سهام عمده رو ریختن توی بازار... هیچکی هم بالا نیومد!!!
سلام و صلوات به این حقیقی های بیچاره ای که اینجوری جمع میکنن!!!

اون بازار پایه که نمیدونم رانت بود... سفته بازی بود ... بچه ها توی کار بودن یا نبودن...

سهم ورشکسته فلان برابر شد (حالا نه که خودم سهم نداشتم از مدتها پیش!!!)

اون کچاد و ومعادن خاک بر سر رو نگاه!!

یعنی اگه یه سهامدار بدبختی توی یک سال گذشته توی پایین ترین قیمت خریده باشه الان یا توی ضرره یا سود خاصی نکرده!!

هرچند الان یکی مثل ولساپا هم تقریبا همینجوری بودش!!

وبملت که کف شکن شده!!... راستی فولاد 50 درصد تعدیل مثبت داد بنده خدا!!!... اون یکی کف چندین ساله هم جلوشو نگرفت...
وای پالایشی که نگو... یه روز قانون ضرره یه روز سود!!
اون تاپیکو رو نگاه....سکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت مطلق....

حالا من کار ندارم که آپ بزرگتره یا بانک تجارت!!

دیگه نمیگم چقدر سهامها رو بستن و مدتها باز نکردن...
که بعضی ها مثل وبصادر با اون طول و عرض و ارتفاع و سود و زیان کذایی هنوز بسته است...

یکی مثل کنتور میاد... آقا میگی این همه اطلاعیه کشک بود؟؟؟
یکی دیگه فاراک میاد... میگه آره داداش همش کشک بود!!!

گفتیم این صالح آبادی چقدر بده...
یکی بدتر اومد...

همین سایتشون کم مشکل داره...
نمودارها رو برداشتن حذف کردن...

امنیت رو میگی....
آقا خدا اون روز رو نیاره که ... فقط اون روز رو نیاره.... فقط همینو باید نگه داریم...

بازار و اقتصاد کل مملکت الان چند ساله رکوده... هی امسال بهتر میشه...نه سال دیگه...
کشورمون امسال پیشرفت میکنه... فرهنگمون سال دیگه بهتر میشه... سیاستمون 100 سال دیگه رفرم...عمرمون تموم شد بابا!

آخرش هم مگه بگیم " بی خیال داداش" (:

بی خیال
گاهی با 100 درصد هم میشه همه چی رو باخت... گاهی با 1 درصد هم میشه یه زندگی رو ساخت... Heart
ی افزود: اما در بازار داخلی شاهد افزایش تقاضا برای ارز متاثر از تعطیلات عید فطر و افزایش سفرهای خارجی بودیم؛ در مقابل برخلاف تصورات و پیش بینی ها، تقاضا برای سکه و طلا افزایش چندانی نداشت و نوسان قیمت ها در حد معمول بود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور، مهار تورم که منجر به کاهش نقدینگی در دست مردم شده و همچنین رکود نسبی اقتصادی را عواملی برشمرد که امسال برخلاف ادوار گذشته، مردم اقبال آنچنانی به خرید سکه و طلا در ایام عید فطر برای کادو دادن نشان ندادند.

بنظر بنده گروی روی با توجه به صادرات خوب و افزایش احتمالی نرخ ارز پیشتاز خواهند بود بخصوص اونهایی که رشد کمتری داشتند
حفاری قابل بررسی و در کف قیمت
بر هر کسی که می نگرم در شکایت است     در حیرتم ، گردش گردون به کام کیست ؟
بنظر شما کوم سهم روئی را بخریم؟
فعلاکروی کم ریسکتره
درود بر همه
در مورد پرنا و سهم اذراب مشکلات زیاد هست و این که در بازار شنیده شده و یا گفته شده تنها 10% از واقعیت هست. این شرکت بدلیل مسایل زیادی که داشته به مشکل خورده و بنظرم پرنا نمیتونه در کوتاه مدت سر وسامان بده وضعیت موجود را....
من کلی عرض کردم ولی اگر نیاز به توضیح بیشتری باشه خواهم گفت.

در مورد گروه روی که دوستمون سوال داشتن بنظرم یکی از گروه هایی هستن که بازدهی خوبی تا به اینجا داشتن و از اینجا به بعد هم بنظر میرسه توان خوبی داشته باشند
بافق باما فسرب بنظرم گزینه های خوب این گروه هستن
رشد دلار و رشد قیمت های جهانی میتونه این گروه را به بهترین های بازار تبدیل کنه

در مورد گروه حمل ونقل هم دوستان بررسی بیشتری داشته باشند اکثرا میتوانند در اینده از رشد بالایی برخوردار باشند.
حریل را همچنان توصیه به بررسی دارم

بارز بدلیلبی لیاقتی سهامدار عمده خودش نباید در این قیمت ها باشه اما هست
این سهم بسیار ارزنده به همراه پکویر میتونند گزینه های میان مدتی باشند.
البته هر دو این سهم ها از سهامداران عمده بد خودشون رنج میبرند

بهپاک....فباهنر...دلقما در صورتیکه فردا را با صف خرید ببندن وارد یک موج صعودی جدید شدن
یا اینکه مقاومت های خوبی را شکوندن....نمودارای خوبی بنظرم دارنو احتمالا در معاملات فردا قدرت خریدار ها بیشتر باشه

چکاپا هر چه زیر 320 و پایین تر از اون بشه خرید داشت بنظرم ارزنده هست.
(03-07-2017, 10:52 PM)aaa نوشته: درود بر همه

بهپاک....فباهنر...دلقما در صورتیکه فردا را با صف خرید ببندن وارد یک موج صعودی جدید شدن
یا اینکه مقاومت های خوبی را شکوندن....نمودارای خوبی بنظرم دارنو احتمالا در معاملات فردا قدرت خریدار ها بیشتر باشه

نوشته شده توسط  :akbarmetal

فباهنر : میدونم که خیلی هاتون عجولید و حتی به مطالبی که تا حالا گفتم خیلی تکیه نکرده و سهم فباهنر رو فرختید و حتی وقتی قیمت اومد پایین به ما تهمت زدید اگه واقعا به صحت اطلاعات ما اعتقاد دارید انصافا زیر 1000 تومان بفروشید باختید ، فقط بدونید که هنوز 20% اطلاعات شرکت هم بیرون نیومده واگر اطلاعات رو بشه دیگه اصلا نمی توان جلوی قیمت سهم رو گرفت ، البته سال گذشته شرکت نشان داد که اطلاعات رو به مرور افشا میکند .طبق اطلاعات واصله احتمالا یک تعدیل 140% به زودی شرکت ارائه دهد و سود سال 96 رو از 415 ریال به 1150 ریال افزایش داد
تعدیل بسیار خوب در باهنر ... سهم در حالی که  415  ریال  سود هر سهم  داشت در گزارش جدید با رشد سود غیرعملیاتی سود  به 802 ریال  رسیده است . یعنی نزدیک100% تعدیل درست است  که  تعدیل غیرعملیاتی است ولی بخشی از ان هم  به واسطه  رشد سود عملیاتی بوده است .
این شرکت بنظر میرسه بالای 100 تومان برا سال 1396 سود بسازه

در مورد چکاپا حتما این سهم را جدی بگیرید.
دلقما برا افزایش سرمایه 22 مجمع میزاره ولی خبرهای بسیار خوبی از شرکت به گوش میرسه
گروه روی فروشی نیست بنده جهانی روی رو بالای 3000$می بینم ودلار رو هم 3950

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان