امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت فروش!!
(04-11-2018, 08:01 AM)علی خوش متظر نوشته:
(04-11-2018, 07:55 AM)مهدی نوشته: با تعطیلی خودروسازی تمام خودروسازیها و صنایع وابسته فرصت فروش هستند.

از الان دارم اعلام میکنم.

بر و بچه های تو سایپا و ایرانخودرو و پارس خودرو تعطیلی را رسما اعلام کردند.

با بورس کاری ندارم ولی به نظرت میزارن سایپا و ایران خودرو تعطیل بشه ؟؟؟ میدونی ایرانوخودرو و سایپا تعطیل بشن یعنی حداقل 20تا شرکت قطعه ساز هم باید تعطیل بشه؟ جواب حداقل 400هزار نفر شاغل تو صنایع خودرو و قطعه ساز رو میتونن بدن   هر وقت این دو تا شرکت تعطیل شد شک نکن مملکت کارش تمومه هیچ وقت نمیزارن تعطیل بشه شده دوباره پیکان تولید کنن Sadشما هم ناراحت نشو فقط یه نوسان گیر هستی که مدام حرفاش عوض میشه

یواش یواش صداش درمیاد.

اول برو خبر بگیر بعد بیا بحث کن.

تو اکثر صنایع آپدیت هستم.

نوسان هم میگیرم . بله با اخبار و وضعیت شرکتها . الکی خودم و سرمایه تو دستم را نیم اندازم که آب ببره.

وقت کردی یک سر به پارس خودرو بزن تا ببینی که خط تولید خوابیده . بعد بیا طرفداری کن.

آمار آبان ماه بسیار بد خواهد بود.
(04-11-2018, 08:18 AM)مهدی نوشته:
(04-11-2018, 08:01 AM)علی خوش متظر نوشته:
(04-11-2018, 07:55 AM)مهدی نوشته: با تعطیلی خودروسازی تمام خودروسازیها و صنایع وابسته فرصت فروش هستند.

از الان دارم اعلام میکنم.

بر و بچه های تو سایپا و ایرانخودرو و پارس خودرو تعطیلی را رسما اعلام کردند.

با بورس کاری ندارم ولی به نظرت میزارن سایپا و ایران خودرو تعطیل بشه ؟؟؟ میدونی ایرانوخودرو و سایپا تعطیل بشن یعنی حداقل 20تا شرکت قطعه ساز هم باید تعطیل بشه؟ جواب حداقل 400هزار نفر شاغل تو صنایع خودرو و قطعه ساز رو میتونن بدن   هر وقت این دو تا شرکت تعطیل شد شک نکن مملکت کارش تمومه هیچ وقت نمیزارن تعطیل بشه شده دوباره پیکان تولید کنن Sadشما هم ناراحت نشو فقط یه نوسان گیر هستی که مدام حرفاش عوض میشه

یواش یواش صداش درمیاد.

اول برو خبر بگیر بعد بیا بحث کن.

تو اکثر صنایع آپدیت هستم.

نوسان هم میگیرم . بله با اخبار و وضعیت شرکتها . الکی خودم و سرمایه تو دستم را نیم اندازم که آب ببره.

وقت کردی یک سر به پارس خودرو بزن تا ببینی که خط تولید خوابیده . بعد بیا طرفداری کن.

آمار آبان ماه بسیار بد خواهد بود.
من کارشناس با 20سال سابقه تو ایران خودرو هستم واتفاقا اخبار خودرو رو خوب میدونم
اوضاع پارس خودرو چطوره ؟
چرا ساندروهای ثبت نامی را تحویل نمی دهند ؟ چند ماه تاخیر خواهد داشت ؟
کسی خبر داره ؟
تحلیل به دور از هیجان و تعصب ؛ خرید در کفهای نزدیک صعود ؛ صبوری تا گرفتن نتیجه ...
کانال تلگرام:
https://telegram.me/shahradbourex
گروه ورشکسته بانکی
مدیران دست پاک در حال خروج و ملت همیشه در صحنه سر خطی
(06-11-2018, 11:33 AM)نوح نوشته: گروه ورشکسته بانکی

صنعت ورشکسته شش ماه آینده سهام صادراتی هستند. 

که دیگر نمیتوانند 1 ریال هم صادرات داشته باشند. فقط باید در داخل بفروشند.

مثلا همین زاگرس و پارس و خارک که تقریبا صد درصد صادراتی هستند فقط زیان میسازند.

فملی همین الان تلنگش در رفته و داره بیچاره میشه با این همه تولید.
به نظر هفته بعد بازار ارام و رو به منفی باشد

این که تحریم ها اثر ندارد باید در گزارش ابان و آذر ماه مورد بررسی قرار بگیرد

بعدشم بعضی کشورها از خرید نفت معاف شدند نه چیز دیگه که اونم تا چند ماه دیگه رو به کاهش و صفر خواهد شد

ت برخی سهام فرصت فروش و نوسان گیری ایجاد شده
(06-11-2018, 11:54 AM)Vahid68 نوشته: به نظر هفته بعد بازار ارام و رو به منفی باشد

این که تحریم ها اثر ندارد باید در گزارش ابان و آذر ماه مورد بررسی قرار بگیرد

بعدشم بعضی کشورها از خرید نفت معاف شدند نه چیز دیگه که اونم تا چند ماه دیگه رو به کاهش و صفر خواهد شد

ت برخی سهام فرصت فروش و نوسان گیری ایجاد شده

من هم همین نظر را داریم

وضعیت بازار در گزارشهای آبان و آذر معلوم میشه
خکاوه خصدرا 2
اصلش از آذر به بعد خواهد بود که تحریمها اجرایی شده. و صادرات شرکتها صفر خواهد شد.

همیشه بیاد داشته باشید که بازار آینده را میخره نه گذشته را. قبلا اینقدر سود ساخته و فلان تمام شده هست. باید ببینیم که در آینده چقدر سود میسازند.

دب دبه و کب کبه این دلاریها این بود که تحریم نمیشدند و صادرات داشته باشند . ولی این ترامپ ر ی د تو برجام روحانی و ظریف و عراقچی که میگفتند تا 25 سال ما تحریم نمیشویم.

خدا پدر و مادر ترامپ را بیامرزه.
فهرست برخی بانک ها و موسسات مالی ایرانی  تحریم شده :

بانک ملی، بانک آرین، بانک آینده، بانک توسعه صادرات ایران، بانک قوامین، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، بانک ایرانی-اروپایی هاندلز بانک وابسته به بانک صنعت و معدن، پست بانک، بانک تجارت و بانک دی، بانک سپه اینترنشنال، بانک کشاورزی، بانک بین‌المللی کیش، بانک قرض‌الحسنه رسالت، موسسه مالی و اعتباری قوامین، بانک خاورمیانه، بانک شهر و بانک رفاه کارگران، بانک بین‌المللی پرشیا، بانک فرست ایست اکسپورت و شرکت سهامی خاص بانک ملت
خکاوه خصدرا 2
(06-11-2018, 11:39 AM)مهدی نوشته:
(06-11-2018, 11:33 AM)نوح نوشته: گروه ورشکسته بانکی

صنعت ورشکسته شش ماه آینده سهام صادراتی هستند. 

که دیگر نمیتوانند 1 ریال هم صادرات داشته باشند. فقط باید در داخل بفروشند.

مثلا همین زاگرس و پارس و خارک که تقریبا صد درصد صادراتی هستند فقط زیان میسازند.

فملی همین الان تلنگش در رفته و داره بیچاره میشه با این همه تولید.

حاجی نظراتت با رانت خیلی حرفه ای تره
بنظرم وقتی رانت نداری اظهار نظر نکن که آتو دست ملت میدی   Big Grin

زمان جنگ جنگال تمام سیستم الکترونیک عراق رو هک کرده بود... 6 سال تمام نامه های محرمانه و سلسله مراتبی عراق رو داشتیم...این رو ما تازه سال 97 فهمیدیم... همون سرداری که فرمانده یگان جنگ الکترونیک بود روز تصویب (20 دقیقه ای) برجام گریه میکرد که بعد اصلاحاتی ها فیلم رو پخش کرده و میخندیدن... امروز همون تجربه و تیم دارن نفت رو تو بازار سیاه مثل پشکل میفروشن ... اطلاعات ما بسیار دقیقه...

شخارگ چنان سودی بسازه که کف کنی همینطور زاگرس همینطور شرانل  Cool 
ما برای ایرنول عزیز به 600 تومن eps رسیدیم فلذا تا اونجا درخدمتیم و نوسانات روزانه رو با لبخند رد میکنیم

به جای این ادعاهای سطحی بیا برو فاذر بخر سال بعد 1200 بفروش

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان