امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرصت فروش!!
حفاری 440 Smile
(20-08-2018, 04:05 PM)آینده نوشته:
(20-08-2018, 03:48 PM)leon1980 نوشته: با سلام به دوستان عزیز
شرکتهای با بنیاد و حجم معاملات ضعیف مثبت یا منفی فرصت فروش محض
خودرویی انبوه سازی کاشی

این نحوه صحبت شما مرا یاد آغاز سقوط در حدود سالهای 92 می اندازد

تازه واردی داغ بود  میگفت سهمها چشم انداز مثبتی دارن و 300تا سهم نام برد ...یعنی کل بورس

سهام خوب بابنیاد 3برابر شده اندن تازه یادتان امده که خوبن و ساختمان و خودرو که تقریبا نصف شدن بدن؟

دولت هم بیکار نشسته که ارزیها صادر کنند و دلار 9000 بفروشند آنوقت راحت راحت سود بسازند؟فقط پتروشیمیها 15میلیارد سوبسید بابت برق واب و مواد اولیه میگیرند.

متاسفانه پیشبینی ما درست بود.دولت بیکار نمیشینید تا بقیه دلار 11000بفروشند.و سوبسید داخلی هم بیگرند

جزئیات تصمیم مهم دولت برای بازگشت ارز پتروشیمی‌ها/الزام تسلیم ارز حسابهای خارجی به بانک مرکزی
به نظرم خاذین تا 120تومن خواهد ریخت!
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
فنوال فرصت فروش هست به نظرم!
>>> نظرات هیچ کس عاری از خطا نیست ازجمله این حقیر (:
ذوب آهن

خبرها حاکی از دپو بیش از ۱۰۰ هزار شمش در ذوب اهن اصفهان در اثر اعتصاب رانندگان میباشد
فلزات اساسی
اگه صنایع برتر فرصت فروش هستند پس کل بازار رو باید فرصت فروش بدونیم!
منم شخصا دوست دارم صنایع رشد نکرده یا کمتر رشد کرده، رشد کنند اما بد گفتن از صنایع پتروشیمی و فلزی، معدنی عواقب سنگینی برای بازار داره هر چند که بازار با صحبت ما بالا و پایین نمیشه! عدم رشد سهام صنایعی رو که دارید به رشد صنایع دیگه ربط ندید!

متاسفانه تنها بازاری هم هستیم که بازیگران و مثلا کارشناساش هر روز هشدار میدن و هر روز دنبال سقف هستند!
در این بازار هر که بفروشه زیان کرده حالا که بعد از چندی بازار سرمایه داره کم کم داره اختلافشو با بازارهای دیگه
کم میکنه و هنوز راه زیادی داره تا به انها برسه فروش چه معنا داره؟؟!!!هر که بخره و سهامداری کنه برده
واحیا ....شرانل....ومعادن....شپنا....وتجارت
(28-09-2018, 08:33 PM)علی ابراهیمی نوشته: اگه صنایع برتر فرصت فروش هستند پس کل بازار رو باید فرصت فروش بدونیم!
منم شخصا دوست دارم صنایع رشد نکرده یا کمتر رشد کرده، رشد کنند اما بد گفتن از صنایع پتروشیمی و فلزی، معدنی عواقب سنگینی برای بازار داره هر چند که بازار با صحبت ما بالا و پایین نمیشه! عدم رشد سهام صنایعی رو که دارید به رشد صنایع دیگه ربط ندید!

متاسفانه تنها بازاری هم هستیم که بازیگران و مثلا کارشناساش هر روز هشدار میدن و هر روز دنبال سقف هستند!

با نفت 50 دلاری و دلار 9000 تومنی گروه فلزات، پالایشگاه، و پتروشیمی ریسک زیادی دارند.
من کارشناس، تحلیل گر وووو نیستم  Big Grin
(29-09-2018, 09:54 AM)نوح نوشته:
(28-09-2018, 08:33 PM)علی ابراهیمی نوشته: اگه صنایع برتر فرصت فروش هستند پس کل بازار رو باید فرصت فروش بدونیم!

با نفت 50 دلاری و دلار 9000 تومنی گروه فلزات، پالایشگاه، و پتروشیمی ریسک زیادی دارند.
من کارشناس، تحلیل گر وووو نیستم  Big Grin

دوست عزیز به خودت نگیر،البته شما هم در نوع خودش کارشناس هستی،
منظور من اونایی بود که هر روز تو خبرگزاری ها منتشر میشه!

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان