امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حفاری
من چارشنبه 204تومانیه صد تایی حق گرفتم قصد خرید حداقل 500تا حق داشتم از بازار ترسیدم جناب مهدی به نظرت شنبه بخرم یا پایینترم میشه خرید یکی از دوستان حرفه ایم که تاکید برخریدشدید داشت خودم از جو بازار وریزشکل بازار ترسیدم
(25-10-2018, 10:54 PM)زندگی نوشته: من چارشنبه 204تومانیه صد تایی حق گرفتم قصد خرید حداقل 500تا حق داشتم از بازار ترسیدم جناب مهدی به نظرت شنبه بخرم یا پایینترم میشه خرید یکی از دوستان حرفه ایم که تاکید برخریدشدید داشت خودم از جو بازار وریزشکل بازار ترسیدم

سلام

من برای استفاده نشده میروم. 

بنظرم بازدهی 200 تا 300 درصدی داشته باشد.
تلفن را برد اشتم برای پرس وجو نتیجه خیلی خوبه شرکت 6ماهه 50 تومان عملیاتی ساخته ولی 35تومانش را اعلام میکنه احتمالا تو یکی دوروز اینده گزارش میاد روکدال

حالا باید بسته شود برای تعدیل مثبت
#حفاری طبق قانون باید تا ساعت 24 روز 30 مهر گزارشش را روانه کدال میکرد.

3 عامل باعث شده این اتفاق به تعویق بیوفتد

? مهمترین عامل معامله بلوکی سهم است که در تاریخ 12 آبان انجام خواهد شد،در این معامله سازمان خصوصی سازی به وکالت از شرکت پیشرو (سهامدار عمده) 5.8 % از سهام خود را عرضه خواهد کرد،شنیده شده در این میان مهرگان یکی از سهامداران درصدی درصدد خرید این بلوک است،چرا که با لابی کردن با چند سهامدار عمده دیگر صاحب کرسی هیت مدیره می شود،خوب فکر کنم جواب سوالتان را تا حدودی گرفته اید،همه این بازی ها و صف فروش سنگین کردن به خاطر خرید بلوک در قیمت پایین است

#حفاری ماه پیش افزایش سرمایه داده و هم اکنون حق تقدم حفاری در حال معامله است،کافیست به آمار خریدار این چند روز اخیر حق تقدم حفاری بیندازید،کاملا" هدفمند با پایین کشیدن سهم حق تقدم ها را در نازل ترین قیمت جمع می کنند!

با توجه به شفاف سازی خود شرکت مبلغ 189311000 یورو به نرخ 3200 تسعیر شده،که این وسط با این تسعیر مبلغ 6069000 میلیون ریال به سود شرکت افزوده شده،اگر این رقم را تقسیم بر سرمایه شرکت بکنیم یعنی 125 تومان به ازای هر سهم میاد رو سود فعلی،سود فعلی هم چیزی حول و حوش 35 الی 40 تومان خواهد شد،یعنی با همین تسعیر ارز کذایی سود فعلی سهم 165 تومان است!!!(با سرمایه جدید) و با سرمایه قدیم 330 تومان!!!
شما p/e چند می دهید به این سهم؟ ما بدترین حالت را اصلا" در نظر بگیریم : p/e 3 بدهیم قیمت سهم می شود 500 تومان!
در صورتی که اصلا" در این بازار p/e 3 وجود ندارد!

حال این صحبت ها هم به کنار...
کدام انسان عاقل،کدام شرکت و کدام نهاد یوروی 3200 تومانی می فروشد؟ نرخ یورو نیما میانگین 10 الی 11 تومان است
اگر 189 میلیون یورو را ضرب در 10 تومان بکنیم می شود 1900 میلیارد تومان!!! تقسیم بر تعداد سهم ⬅️ 380 تومان!!!
که با سود فعلی 40 الی 30 تومانی می شود 400 تومان
خوب شما باز هم p/e 3 بدهید قیمت سهم می شود = 1200 تومان

ببنید ما کاملا" دو دو تا چهار تا کردیم و کاری هم به هیچ چیز نداریم

فقط و فقط سهامتان را مفت دست اینها ندهید که 10 روز دیگر افسوسش را خواهید خورد
طبق گفته و قول امور سهام و مالی شرکت امروز گزارش شرکت میاد رو کدال و نماد برای تعدیل مثبت متوقف خواهد شد.
(29-10-2018, 08:57 AM)مهدی نوشته: طبق گفته و قول امور سهام و مالی شرکت امروز گزارش شرکت میاد رو کدال و نماد برای تعدیل مثبت متوقف خواهد شد.

مضحک ترین قیمت برای یک نماد بورسی

سهم در 6 ماهه 93 تومان ساخته بعد قیمت سهم هست 330 تومان

بعد طرف از صبح تا شب داره برای ما تبلیغات سهام پترو پالایشی با پوشش شش ماهه ضعیف را میکند.

بورس نیست که دیوانه خانه هست. 

http://www.codal.ir/Reports/Decision.asp...&sheetId=1
این سود قابلیت توزیع نداره
پول قراردادهای شرکت 2 سال طول میکشه تا وصول شه
همین تسعیر ارز هم بابت طلب 3 سال قبل به این طرفه
به سود 60 تومنی pe 5 بدید سقف قیمت همونجاست
این شرکت زمانی ارزش سرمایه گذاری داشت که 500 میلیارد بود نه الان که 2000 میلیارده
امسال تو مجمع بیشتر از 100 ریال توزیع نمیشه یعنی وجود نداره که توزیع شه. همین افزایش سرمایه هم برای سودهاییه که تو سال های قبل توزیع شد ولی پولی وجود نداشت که پرداخت شه
سود عملیاتی خیلی مهمه که اونهم بیش از 300 میلیارد نیست
حفاری شمال

[عکس: -6ماهه_c25e7.png]
(30-10-2018, 10:11 AM)نوح نوشته: این سود قابلیت توزیع نداره
پول قراردادهای شرکت 2 سال طول میکشه تا وصول شه
همین تسعیر ارز هم بابت طلب 3 سال قبل به این طرفه
به سود 60 تومنی pe 5 بدید سقف قیمت همونجاست
این شرکت زمانی ارزش سرمایه گذاری داشت که 500 میلیارد بود نه الان که 2000 میلیارده
امسال تو مجمع بیشتر از 100 ریال توزیع نمیشه یعنی وجود نداره که توزیع شه. همین افزایش سرمایه هم برای سودهاییه که تو سال های قبل توزیع شد ولی پولی وجود نداشت که پرداخت شه
سود عملیاتی خیلی مهمه که اونهم بیش از 300 میلیارد نیست

ببخشید که سهم بی اجازه شما صف خرید هست.

البته باید متوقف شود . برای تعدیل

ببخشید که با اعمال تحریمها همه کارها را دوباره باید بدهند به شرکتهای داخلی.

حفاری و فاراک و فاذر و دیگر شرکتهای داخلی به سودسازی میرسند.

شرکتهای خارجی باید ایران را ترک کنند.
چند صفحه برو عقب ببین تو چه قیمتی صحبت از تسعیر و افزایش قیمتی قراردادها میکردم و بعد بیا شاخ و شونه بکش برای من Big Grin
سقف رو با کف اشتباه نگیر...

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان