امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت سازگار با تلفن همراه
#1
طراحی سایت سازگار با تلفن همراه
[/url]
در سال گذشته، برخی از همکارانش در Google تحقیقاتی با عنوان نیاز به سرعت موبایل طراحی سایت را انجام دادند تا ببینند که تاثیرعملکرد و ادراک سرعت چگونه به استفاده از طراحی سایت در دستگاه های تلفن همراهشان می انجامد. این یک تمایز بی اهمیت نیست وقتی که با توجه به عملکرد، چقدر سریع چیزی احساس می کند، اغلب مهم تر از آنچه که واقعا در آن است. هنگامی که با برخی از دستگاه های تلفن همراه و تلفن همراه آهسته تحت پوشش قرار می گیرید، طراحی سایت تجربیاتی که احساس می کنند سریع است بسیار مهم است. یکی از مهمترین مواردی که در این تحقیق یافتیم این است که 53 درصد بازدیدکنندگان طراحی سایت موبایل در صورت بارگیری صفحات طولانی تر از 3 ثانیه متوقف می شوند. ما می خواستیم بیشتر بیاموزیم، بنابراین از این مطالعه پیروی می کنیم، تحقیقاتی را انجام دادیم تا مشخص کنیم که عناصر مهم سرعت طراحی سایت چیستند. ما در نظر گرفتن تجربه کاربر، درک کلی از سرعت و نحوه تفاوت در شرایطی که کاربران خود را در خود می یابند، می تواند تغییر کند که کاربر سریع چه چیزی را بارگذاری کند. برای درک سرعت و زمان بار بار اول باید بدانید که رفتار کاربر تلفن همراه کاربر به سه سطل تقسیم شده است. 
به دلایل مختلف کاربران طراحی سایت ها را بر روی یک دستگاه تلفن همراه مرور می کنند. برای اینکه بتوانیم به طور موثری تجربه کاربر را برای آنها طراحی سایت کنیم، مهم است که آنچه را که دلایل ممکن است داشته باشیم. هنگامی که خواسته شد که دلیل خود را برای بازدید از طراحی سایت توضیح دهند، تقریبا 30٪ از مردم در این مطالعه خواسته اند ادعا می کنند که به سادگی بدون هدف خاصی مرور می شوند. به دنبال عمیق تر، متوجه شدیم که این تعداد برای طراحی سایت های خرده فروشی کمی افزایش یافته است. 30٪ گفتند که آنها فقط برای پیدا کردن اطلاعاتی برای یک کار یا اقدام آینده، مانند رزرو پرواز هستند.
[عکس: web-design-nonegar2.jpg]
جالب توجه است، این تحقیق نشان می دهد که کاربران با استفاده از مرورگر تلفن همراه خود، پنجره ها را خریداری می کنند. فقط 29٪ در واقع گفتند که هدف خاصی دارند یا قصد در ذهن دارند، و این تعداد به طور قابل توجهی برای خدمات مالی مانند طراحی سایت های بانکی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. این موضوع در برابر دیدگاه های سنتی از کاربران که مایلند اقدامات ساده ای را به صورت موثر بر روی دستگاه تلفن همراه خود انجام دهند، پیش می رود. مطمئنا، برخی از کاربران این کار را با طراحی سایت انجام می دهند، اما بسیاری از آنها فقط در حال مرور بدون هدف هستند، درست مثل اینکه در یک مرورگر طراحی سایت قرار می گیرند. این امر به اهداف کاربر کمک می کند. این به ما می گوید که کاربران به طور فعال از طراحی سایت ها در تلفن همراه خود استفاده می کنند، اما اکثریت قصد ندارند بلافاصله کاری انجام دهند. هیچ هدفی برای رسیدن به آنها وجود ندارد. اگر یک عملکرد طراحی سایت جسورانه باشد، تنها به کاربر دوباره تأکید می شود که می تواند روی تکمیل یک کار متوقف شود، به طوری که آنها ممکن است فقط تسلیم شوند. 

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت

طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت
seo expert australia

seo expert
شرکت طراحی سایت ،  طراحی سایت تهران  ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران  ،  شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان