امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هپکو(تپکو)
#1
دیروز افزایش سرمایه سنگین  شرکت به مقدار 804 % تایید شد
و امروز جنگی بود بین کسانی که قصد دارن برن مجمع و کسانی که نمیخوان برن مجمع 
مبارزه سخت  نفس گیر که در نهایت سهم منفی شد
امروز هرکس قصد فروش و عدم شرکت در مجمع داشت فروخت
و فشار فروش پول لازم ها گرفته شد
شاید به جرات بشه گفت علت اصلی فروشهای امروز ترس از بسته شدن نماد و باز نشدن قبل از عید بود و چون همه آخر سال به پول احتیاج دارن پس امروز خارج شدن و بی توجه به این بودند که دارن هر سهمو دونه ای 45 تومان میفروشند
سهمی که افزایش سرمایه اش توسط سازمان تایید شده و ریسک عدم تایید نداره 
امروز به طرز عجیبی منفی خورد
و فردا احتمالا بازار متوجه اشتباه خودش میشه

راه برای ثبت یه روزه افزایش سرمایه ها و بازگشایی قبل از پایان سال شرکتها باز شد

رئیس سازمان ثبت در مصاحبه با فارس نیوز خبر داد:  آمادگی برای ثبت یک‌روزه

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: هم اکنون این آمادگی وجود دارد که در حوزه ثبت شرکت‌ها و موسسات خصوصی آنچه که برعهده سازمان ثبت و یا اداره ثبت شرکت‌ها قرار می‌گیرد تنها طی یک روز انجام شود.

@boursarchitecht
#2
به نظرم خیلی مفت آمد
در 385 خریدم
#3
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۷:۱۹:۴۴

سیدعلی آقازاده مطرح کرد:

افزایش سرمایه هپکو به صلاح نیست/رأی مجمع عمومی هپکو خلاف تعهدات سازمان خصوصی‌سازی بود

استاندار مرکزی گفت: در شرایط کنونی افزایش سرمایه شرکت هپکو اصلا به صلاح این مجموعه نیست و چیزی جز هدر دادن تلاش های مجموعه مسئولان استان و آثار منفی، به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش ایلنا، سیدعلی آقازاده(استاندار مرکزی) افزایش سرمایه شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو را به صلاح ندانسته و معتقد است که سازمان خصوصی‌سازی علی‌رغم قول‌هایی مبنی بر عدم افزایش سرمایه تعهدات خود را زیر پا گذاشته است.

او در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان، در خصوص بحث‌هایی مبنی بر افزایش سرمایه شرکت هپکو گفت: به رغم تمام قول‌های سازمان خصوصی سازی در رابطه با عدم افزایش سرمایه شرکت هپکو، متاسفانه در مجمعی که اخیرا برگزار شده، تمامی این تعهدات زیر پا گذاشته شده و افزایش سرمایه این شرکت در دستور کار قرار گرفته است که به اعتقاد من این حرکت هیچ آثار مثبتی نخواهد داشت.

طبق اظهارات آقازاده؛ افزایش سرمایه شرکت هپکو مشکلات این مجموعه را پیچیده تر می کند. در این خصوص مکاتباتی با شخص رئیس جمهور، سران سه قوه و نمایندگان استان صورت گرفته است. مطمئنا این افزایش سرمایه تمامی زحمات مجموعه مسئولین استان و اعضای این کارگروه را در طول این مدت به هدر خواهد داد؛ بنابراین هرچه زودتر باید این موضوع اصلاح شود. در شرایط فعلی افزایش سرمایه را اصلاً به صلاح شرکت هپکو نمی بینیم و  این اقدام چیزی جز آثار منفی در بر نخواهد داشت.

این در حالی است که مطابق گزارشی که چندی پیش در ایلنا منتشر شده، افزایش سرمایه این شرکت سازنده ماشین‌آلات راهسازی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت در مجمع عمومی اخیر شرکت تایید شده است.

در عین حال استاندار مرکزی اردیبهشت امسال خبر خلع ید سهام‌دار شرکت هپکو اعلام کرده بود اما همین سهام‌دار درخواست افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت شرکت داده بود که توسط سازمان خصوصی‌سازی تایید شده بود.
وقتی وارد بازی میشی تازه بازنده هستی


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان